Już jest. Największy projekt mojego życia. Narzędzie do zarządzania czasem, motywacją i działaniem.

tp-artZanim przejdę do konkretów, muszę Ci opowiedzieć pewną historię. W sumie to 3 historie ludzi, którzy trochę się pogubili…

Michał „Nie potrafię zacząć”

Michał ma 26 lat. I chce zmienić swoje życie.

Ma wielkie plany, ale nie potrafi zabrać się za ich realizację. Ciągle brakuje mu czasu. Gdy wraca z pracy nie ma już siły na tworzenie swojego biznesu.

Siedzi dużo na facebooku i ma świadomość, że marnuje swój czas. Wie jednak, że musi coś zmienić.

Czytał już o produktywności i motywacji, ale w jego przypadku nic na dłuższą metę nie działało. Nie wie jak się tak naprawdę zmotywować.

Większość sposobów, które miały być „super technikami motywacyjnymi” – owszem działały, ale bardzo krótko. Po kilku dniach jego motywacja znów spadała do zera.

Skoki motywacji sprawiają, że ostatecznie czuje się bezsilny. Gdy ma się zabrać za zrobienie czegoś – po prostu nie ma wtedy siły, ochoty lub czasu.

„Wiem, że mam coś zrobić, ale nie potrafię zacząć”.

Marta „Zrobię to później”

Marta ma 22 lata. Studiuje w weekendy i jednocześnie pracuje na pół etatu w sklepie.

Marta zupełnie nie wie za co się zabrać. Nigdy nie tworzyła planów, bo uważa, że ich nie potrzebuje. Nie interesuje się za bardzo rozwojem osobistym, ale szuka czegoś co rozwiąże jej problemy.

Rodzice naciskają, aby poważnie pomyślała o dobrej pracy i skończeniu studiów.

Jednak nie chce teraz myśleć o przyszłości. Uważa, że młodość musi się wyszumieć i chce teraz imprezować, a potem pracować.

Ciągle odkłada rzeczy na później. Zwykle czeka do ostatniej chwili przed podjęciem działania.

Marta chce coś zmienić. Chce zajmować się zadaniami z przyjemnością, a nie z konieczności i w cierpieniu. Chce się cieszyć swoim życiem i pracą.

„Gdy mam coś zrobić, zwykle czuję się zniechęcona i myślę sobie: zrobię to później.”

Wojciech „Brakuje mi czasu”

Wojciech ma żonę i 2 dzieci. Ukończył właśnie 36 lat. Odnosi sukcesy w pracy. Chce jednak poprawić swoje wyniki i zwiększyć zarobki.

Chodzi na szkolenia i uwielbia książki. Dużo wie, ale chce więcej.

Ma lekką nadwagę i na co dzień odczuwa umiarkowany stres. Lubi swoją pracę i zwykle jest skupiony na głównych celach.

Jego problemem jest to, że za dużo pracuje.

Chce mieć więcej czasu dla rodziny i na wspólne wycieczki. Nie wie jak pogodzić to wszystko z codziennością. Czasem siedzi po nocach i pracuje. Chociaż nie zawsze musi…

Chciałby więcej zarabiać i być częściej z rodziną, tylko nie wie na czym ma się skupiać i jak rozdzielać swój czas.

„Ciągle mam wrażenie, że brakuje mi czasu.”

Powyższe historie to tylko 3 przykłady z życia setek zwykłych ludzi. Ludzie najczęściej narzekają na brak czasu, brak motywacji lub brak działania.

Dlatego pomyślałem, że stworzę coś, aby im pomóc. Tak powstało Tornado Produktywności.

Czym jest Tornado Produktywności?

To kompletny program do wewnętrznej przemiany. Coś co pozwala wskoczyć na właściwe tory.

Cały program składa się z 3 części, które nazywam modułami. Pierwszy dotyczy zarządzania czasem, drugi motywacji, a trzeci działania. Każdy moduł to oddzielny kurs.

Ponieważ naprawdę zależy mi na tym, aby pomóc Ci się lepiej rozwinąć – rozdaję pierwszy moduł
ZA DARMO. I nie jest to wersja demo! Otrzymujesz pełnowartościowy kurs, który funkcjonuje BEZ pozostałych części.

Nie jesteś do niczego zobowiązany. W każdej chwili możesz się wypisać z kursu (i ponownie zapisać), jeśli tylko będziesz tego chciał.

Jak wygląda kurs?

Codziennie będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę maila z kolejną dawką wiedzy, inspiracji i ćwiczeń. Pod koniec każdego maila – umieszczam zadanie do wykonania. Zwykle będzie to przemyślenie czegoś lub zapisanie pewnych pomocnych rzeczy.

Chciałbym, abyś podszedł to tego kursu NAPRAWDĘ poważnie.

Jest to coś, co NAPRAWDĘ może zmienić Twoją przyszłość na lepsze. Dzięki temu mocno chwycisz za stery swojego życia. Nadasz kierunek własnemu przeznaczeniu.

Jeśli czytasz Wizjonera to wiesz, że zawsze daję wartościowe rzeczy. A ten kurs przebija wszystko na głowę. To jest najbardziej wartościowa rzecz, którą stworzyłem. Jestem pewien, że też tak to odbierzesz.

Postawiłem sobie jeszcze jeden warunek. Kurs musi być dla Ciebie świetną zabawą. To nie nudne czytanie maili. To przygody, opowieści i różne formy przekazu. Czasem będziesz się śmiał, a czasem płakał… ze śmiechu :) A niektóre informacje naprawdę Cię zaskoczą…

Jeśli Twoja historia chociaż trochę przypomina jedną z tych, które dziś przytoczyłem – Tornado Produktywności będzie dla Ciebie idealne. Dlatego zapisz się na darmowy kurs już teraz.

>> Zobacz więcej <<

Artur Wójtowicz
wizjoner.org