Poniżej przedstawiam niezwykły artykuł, który trzeba przeczytać 2 razy, aby w pełni zrozumieć jego przesłanie. Inaczej jest to niemożliwe. Jeszcze nikomu nie udało się go rozszyfrować – po jednokrotnym przeczytaniu. Artykuł na pierwszy rzut oka wydaje się dotyczyć tematyki świadomego śnienia. Jednak tak nie jest!

Tajemniczy artykuł

Czy chciałbyś kontrolować sen? To z pewnością byłoby naprawdę wspaniałe, prawda? Pozwoliłoby Ci cieszyć się w pełni wszystkimi możliwościami, które na Ciebie czekają.

Dla niektórych ludzi sen jest jak coś, na co nie mają wpływu. Po prostu odruchowo reagują na wszystko, co dzieje się wokół nich. Niczego nie kontrolują.

Pozwalają, aby ich nieświadomy umysł nadzorował każdy ruch. A jak jest z Tobą? Czy wolisz obserwować sen, czy brać w nim czynny udział? Wolisz sam decydować o tym, co ma się stać, czy raczej pozwalasz, aby przypadkowe okoliczności o tym decydowały?

Ludzie podczas snu stawiają czoła wielu problemom, jednak bardzo często te problemy są wyolbrzymione. To nasz nieokiełznany mózg lubi nam tworzyć czarne scenariusze i koszmary. Nie musi tak być. Możesz wytrenować swój umysł. Możesz się wszystkiego nauczyć. Możesz mieć nad wszystkim kontrolę. Możesz robić co tylko zechcesz. Nie ma rzeczy niemożliwych. Uwierz w to. W śnie wszystko jest możliwe! Nie bój się marzyć o największych sukcesach. Możesz przebywać w bajce, którą sam stworzysz.

Pamiętaj, że sen musi się kiedyś skończyć. Korzystaj więc z niego! Zrób coś czego jeszcze nie robiłeś. Przeżyj coś czego jeszcze nie doświadczyłeś. Otwórz się na nowe możliwości. Wspinaj się, nurkuj, lataj na lotni, odwiedzaj nowe miejsca, rozmawiaj z nieznajomymi, maluj, komponuj, ucz się, ćwicz sztuki walki, pozwól sobie na radość.

Przejmij więc kontrolę nad swoim snem. Nie pozwól, aby zewnętrzne wpływy o wszystkim decydowały. To co się dzieje w Twoim śnie zależy tylko od Ciebie i to Ty powinieneś być szefem. Celuj wysoko!

OK, tylko czy wiesz jak to osiągnąć? Czy wiesz jak najlepiej wykorzystać sen i czerpać z niego wspaniałe korzyści? Czy wiesz, jak podnieść jego jakość na wyższy poziom?

Jest takie jedno rozwiązanie. Stoisz przed szansą, która znika bezpowrotnie. Sen daje taką szansę tylko raz. Wykorzystaj ją!

Darmowy kurs świadomego śnienia

Artur Wójtowicz
wizjoner.org